به اتول 118 خوش آمدید

دور جدید فروش هاوال H2 از سوی بهمن موتور

دور جدید فروش هاوال H2 از سوی بهمن موتور

شرکت بهمن موتور دوردور جدید پیش فروش خودروی هاوال H2 را از روز دوشنبه ۷ خرداد آغاز خواهد کرد.

Haval-H2-03-05

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو»، با اشاره به استقبال کم  نظیر از سری نخست فروش خودروی هاوال H2،  محصول جدید شرکت بهمن موتور در نظر دارد در راستای پاسخ به نیاز مشتریان و بهره برداری آن ها از این محصول با کیفیت، سری دوم عرضه را از روز دوشنبه 7 خرداد آغاز کند.

نکات این بخشنامه :

-به منظور برخوردار کردن تمامی مشتریان از شانس برابر، روش عرضه را به صورت فروش اینترنتی می باشد.

- براساس قوانین سازمان حمایت از مصرف کننده 50 درصد مبلغ نهایی خودرو را به عنوان پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

- این شرکت همه تلاش خود را انجام می دهد تا در صورت ثبات شرایط اقتصادی  و تامین ارز، قیمت را به صورت ثابت نگه دارد.

 براساس این گزارش از سوی بهمن موتور ، برند هاوال یکی از پرفروش ترین برندها در بزرگترین بازار خودرو دنیا است و که طبق آخرین گزارش موسسه "برند فایننس" ، جایگاه اول ارزش برند را در چین کسب کرده و در بین بیست برند برتر دنیا قرار دارد.
خودروی H2 از موتور 5/1 لیتری توربو شارژ برخوردار است . از ویژگی های فنی خودرو H2 به گیربکس 6 سرعته تیپ ترونیک با 3 حالت مختلف ، سیستم تعلیق مولتی لینک ، سیستم فرمان الکتریکی، 6 ایربگ ( جلو ، جانبی و پرده ای) و سیستم های پیشرفته ترمز ،ESC) ABS، BA، EBD، DSR، AUTOHOLD ) ، نویگیشن (Navigation) می توان ناشاره کرد.


ضمن اینکه مواردی چون کروز کنترل ، سان روف برقی ،سیستم ورود بدون کلید( KEYLESS) ، استارت دکمه ای ، سیستم تهویه اتوماتیک دو گانه ، تنظیم صندلی برقی راننده در 6 جهت و تنظیم برقی گودی کمر ، گرمکن صندلی های ردیف جلو، سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها( TPMS) به صورت نمایش لحظه ای ، دوربین کمک پارک بر روی آینه جانبی و بسیاری از اپشنهای دیگر، از جمله ویژگی های این خودرو محسوب می شوند که آن را به طور ویژه از خودروهای هم رده متمایز می کند. این خودرو از لحاظ ایمنی نیز نشان بالاترین استانداردهای ایمنی ANCAP  و CNCAP را نیز داراست.


علاقمندان و متقاضیان  می توانند برای اطلاع از ویژگیهای محصول و یا ثبت نام، به سایت شرکت بهمن موتور به آدرس اینترنتی http://bahmanmotor.bahman.ir/ یا نمایندگیهای ویژه بهمن  مراجعه کنند.


لازم به ذکر است شرکت بهمن موتور جهت اطمینان به مشتریان قبل از خرید شرایط تست خودرو را نیز فراهم کرده است که به زودی مکان و زمان دقیق آن اعلام خواهد شد.