به اتول 118 خوش آمدید

شرایط فروش ویژه میتسوبیشی بمناسب ماه مبارک رمضان

شرایط فروش ویژه میتسوبیشی بمناسب ماه مبارک رمضان

شرایط فروش ویژه بمناسبت ماه مبارک رمضان به تعداد و مدت محدود از سوی شرکت آرین موتور نماینده رسمی Mitsubishi Motors ژاپن اعلام شد. این طرح شامل تخفیف در خرید نقدی و اقساط تا 60 ماه می باشد.

mitsobishi2-03-07

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» ، شرایط فروش ویژه ماه مبارک رمضان این شرکت، با تاکید بر دو خودرو اوتلندر بنزینی و خودرو لنسر می باشد.

این شرایط به شرح جدول ذیل می باشد:

mitsobishi-03-07

در این بخشنامه اوتلندر بنزینی در دو مدل 2017 و 2018 با قیمت های قطعی و تحویل فوری به فروش میرسد که در شرایطی بی سابقه، تعداد اقساط از 6 ماهه بدون سود شروع شده و تا 36 ماه نیز ادامه می یابد. در خرید نقدی این خودرو تخفیف ویژه اختصاص داده می شود.

امکانات خودرو اوتلندر تیپ5 :

اوتلندر تیپ 5 دارای امکانات ویژه ای از قبیل 7 کیسه هوا، سنسور پارک جلو و عقب، ترمز دستی برقی، کنترل پایداری فعال (ASC) و کنترل کشش (TCL)، ترمز کمکی در هنگام حرکت در سطوح شیب‌دار (HSA)، دربین 360 و ... می باشد.
جهت خودرو لنسر با مدل 2018،شرایطی استثنایی شامل قیمت قطعی، تحویل فوری و تخفیف خرید نقدی قرار داده شده است.تعداد اقساط از 6 ماهه بدون سود شروع شده و تا 60 ماه نیز ادامه می یابد.

امکانات خودرو لنسر:
این سدان ژاپنی با بهره مندی از آپشن هایی مانند چرخش چراغ های جلو در پیچ ها (AFS)، پدال های منیزیومی تعویض دنده پشت فرمان، 6 کیسه هوا، رینگ های 18 اینچی و ... خودرو ایده آلی برای خانواده های ایرانی می باشد.