به اتول 118 خوش آمدید

فروش ساوانا 2018 از سوی عظیم خودرو آغاز شد.

فروش ساوانا 2018 از سوی عظیم خودرو

به گزارش عظیم خودرو ، فروش شاسی بلند چینی ساوانا 2018 شروع شد.

Savannah-2018-03-12

جالب است فروش این خودرو درسکوت تبلیغاتی و با قیمت این خودرو 160 میلیون تومان اعلام شده است که با توجه به مجوزهای کسب شده ، مدل هایی که برای فروش ثبت شده اند از مدل های وارداتی می باشند.

لازم به ذکر است شرکت عظیم خودرو نماینده رسمی فروش ساوانا محصول شرکت فوتون چین می باشد.

ساوانا

ساوانا به یک موتور 2 لیتری توربوشارژ GDI مجهز است و می‌تواند حداکثر 214 اسب بخارو 320 نیوتن متر گشتاور را تولید کند. مصرف سوخت این خودرو به صورت ترکیبی 9.8 لیتر در هر صد کیلومتر است. همچنین روی این خودرو گیربکس 6 سرعته شرکت ZF نصب شده است.

فوتون ساوانا

این روزها اما ساوانا رقبای سرسختی دارد. رقبای چشم بادامی که با پشتوانه‌ای پر و البته از روی خط تولید داخل کشور به بازار عرضه شده‌اند. در این رنج قیمت می‌توانید چری تیگو 7، بی وای دی S7 و به زودی هاوال H6 را خریداری کنید. البته ساوانا سعی کرده تمرکز خود را روی قابلیت‌های آفرودی بگذارد که البته در این زمینه پیکاپ آمیکو نیز در همین محدوده قیمتی وارد بازار شده و در کنار این دو گزینه برای آفرود دوستان، گزینه‌های تویوتا هایلوکسدست دوم نیز در بازار قابل خریداری هستند.
به نظر می‌رسد ساوانا کار سختی را برای فروش در بازار ایران پیش رو داشته باشد و باید با رقبایی مبارزه کند که پشتوانه‌های خوب تولیدی و خدماتی و همچنین چهره‌هایی بروزتر و مدرن‌تر دارند.